. Novinky – Swaglift – Eshop Pumping Hardcore – Nový design

Novinky

Pumping Hardcore – Nový design

Nová trika pro správný šílence, žádná laciná pumpovačka ale PUMPING HARDCORE, zvedáš rance ale nejedeš na maximálky, tohle je přesně pro tebe!
Najdeš v obchodu ve Swaglift kolekci nebo Vše Pánské.

Čtěte více

Anabolic Horse – Couple Workout

Náš oblíbený hrdina a bojovník z originálních Strength Wars Anabolic Horse a jeho couple workout video. Parodie na dnešní fitness, užijte si video a berte ho s velkou nadsázkou, tak to totiž vzniklo!
Čtěte více

Kulturisti VS Potápěči – ANABOLIC ENGINEERS #4

4. epizoda #AnabolicEngineers – ve jménu podvodního dobrodružství a tvrdé práce na dně potápěčské věže! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Čtěte více

KULTURISTI VS KONĚ – ANABOLIC ENGINEERS #3

3. epizoda #AnabolicEngineers – tentokrát na naše hrdiny čekali splašení koně a kupa hnoje! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Čtěte více

Deadlift Madness #6

Už 6. pokračování oblíbené série Deadlift Madness, kdy vyzval 18 letého Matěje, teprve 19 letý Honza! Sledujte brutální řežbu o naší unikátní trofej, kdo je nový šampión?
Čtěte více

Kulturisti VS MMA – Anabolic Engineers #2

Druhá epizoda #AnabolicEngineers a tentokrát drsný trénink MMA s excelentním trenérem Pavlem Štefkem, kterého můžete znát z „nejslavnějšího“ českého MMA zápasu Bejr VS Pstruh, jak si kluci s touhle dřinou poradili a jakou ukázali kondici, uvidíte ve videu.
Čtěte více

Kulturisti VS Lopaty – Anabolic Engineers #1

Vítáme Vás u 1. epizody #AnabolicEngineers – Nová zábavní trojice složená z našich populárních kulturistů se pustila do první výzvy a práce v uhelném skladu! Bavte se přátelé!
Čtěte více

Anabolic Engineers – Grznár, Beran, Bursa – Trailer

Nový zábavný koncept na Swagliftu, trojice kulturistů a jejich „dirty jobs“ to jsou #AnabolicEngineers!
Naši „Indženýři“ kromě Vaší zábavy, budou konat dobré skutky a výtěžek z prodeje této kolekce zde na Eshopu, budeme pravidelně věnovat na dobré účely. Startujeme už 21.8. usaďte se a bavte se „BOOM“!
Čtěte více

CZECHIA vs SLOVAKIA – Czech Strength Wars #7

Nová Česko-Slovenská VÁLKA je venku. Souboj, který nemá v prozatimních Czech Strength Wars obdoby. Postavili se proti sobě špičky ve svých oborech.
#AnabolicHorse se postavil proti týmu Norberta Majoroše, které oba znáte z originálních zahraničních válek. Jako to celé dopadlo, uvidíte v brutálním videu!
Čtěte více

DEADLIFT Madness #5 – Extreme Edition

V pořadí již 5. bitva brutálního souboje na pokračování #DeadliftMadness, kdy se snaží ostatní bojovníci porazit aktuálního šampiona a držitele #Swaglift trofeje.
Kdo přebere trofej a stane se aktuální šampionem? Kdo si poradí s extrémním mrazem a tvrdými podmínkami nejlépe se dozvíte ve videu!
Čtěte více